Supermicro SSG-110P-NTR10: Zaawansowane rozwiązanie serwerowe dla Twojej firmy (Unboxing SSG-110P-NTR10)

| Nowości SupermicroTesty

Supermicro SSG-110P-NTR10: Zaawansowane rozwiązanie serwerowe dla Twojej firmy

SSG-110P-NTR10

W dzisiejszych czasach technologia serwerowa odgrywa kluczową rolę w zapewnianiu niezawodności, wydajności i skalowalności infrastruktury informatycznej. Supermicro, jako uznanego producenta rozwiązań serwerowych, wprowadza na rynek model Supermicro SSG-110P-NTR10, który stanowi doskonałe połączenie wydajności, elastyczności i bezpieczeństwa. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu produkowi i jego zaawansowanym cechom technicznym. Na potrzeby artykułu posiadamy urządzenie o poniższej specyfikacji:

 1. Intel Xeon ICX-SP 6314U 32C/64T 2.3G 48M (TDP 205)
 2. 32GB DDR4-3200 2RX4 LP ECC RDIMM
 3. Micron 7450 PRO 1.9TB NVMe PCIe 4.0 3DTLC U.3 7mm,1DWPD
 4. Micron 7450 PRO 960GB NVMe PCIe 4.0 M.2 22x80mm 3D TLC,
 5. DATACENTER MANAGEMENT PACKAGE

Architektura sprzętowa

Procesor

Supermicro SSG-110P-NTR10 wyposażony jest w potężny procesor (3rd Gen Intel® Xeon® Scalable processors), który stanowi serce tej jednostki serwerowej. To procesor o wielu rdzeniach i wysokiej mocy obliczeniowej, co umożliwia obsługę wielu zadań jednocześnie. Dzięki temu serwer ten świetnie sprawdza się w środowiskach wymagających dużej mocy obliczeniowej, takich jak wirtualizacja serwerów czy analiza danych.

Pamięć RAM

Aby zapewnić płynność działania aplikacji i szybki dostęp do danych, Nasz Supermicro SSG-110P-NTR10 na potrzeby artykułu wyposażony jest 64 GB pamięci RAM. Duża ilość RAM-u jest kluczowa, zwłaszcza w przypadku zadań, które wymagają przetwarzania dużych ilości danych.

Magazyn danych

Ten serwer pamięci masowej oferuje wiele opcji w zakresie przechowywania danych. W naszym przypadku serwer jest wyposażony w 10 dysków o pojemności 1,92 TB każdy. Zapewnia elastyczność i skalowalność. Możesz dostosować konfigurację dysków do swoich konkretnych potrzeb, a także planować rozbudowę w miarę wzrostu wymagań.

Bezpieczeństwo

Supermicro zdaje sobie sprawę, że ochrona danych jest priorytetem dla wielu firm. Dlatego Supermicro SSG-110P-NTR10 został wyposażony w zaawansowane mechanizmy zabezpieczeń. Wśród nich znajduje się obsługa funkcji szyfrowania danych, kontrola dostępu oraz systemy monitorowania i alarmowania w przypadku wykrycia potencjalnych zagrożeń. Dzięki tym rozwiązaniom Twoje dane są chronione na wielu poziomach.

Zarządzanie i monitorowanie

Konfiguracja oraz zarządzanie serwerem Supermicro SSG-110P-NTR10 są intuicyjne i przyjazne dla użytkownika. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu zarządzania możesz monitorować wydajność serwera, diagnozować ewentualne problemy i dostosowywać ustawienia z łatwością. To pozwala na skuteczne administrowanie infrastrukturą IT i minimalizowanie przestojów.

Unboxing

Przygotowaliśmy dla Państwa unboxing serwera SSG-110P-NTR10 oraz testy głośniości serwera podczas uruchamiania. Wyniki dostępne na serwisie youtube

Podsumowanie

Supermicro SSG-110P-NTR10 to zaawansowane rozwiązanie serwerowe, które może zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających przedsiębiorstw. Jego potężna architektura sprzętowa, wysoki poziom bezpieczeństwa oraz łatwość zarządzania sprawiają, że jest to doskonały wybór dla firm poszukujących niezawodnego serwera do obsługi swojej infrastruktury IT. 

 Powiązane strony:

 1. Supermicro AS -2014S-TR: Zaawansowane rozwiązanie serwerowe dla Twojej firmy (Unboxing AS -2014S-TR)
 2. Test platformy Supermicro NVMe 1029U-TN10RT + Intel Virtual RAID on CPU (VROC)
 3. Supermicro SYS-510P-WTR
 4. Nowe stacje robocze Supermicro SYS-551A-T oraz Supermicro SYS-751GE-TNRT-NV1 chłodzone cieczą dedykowane dla AI
 5. Licencje Supermicro rozszerzające możliwości IPMI (SFT-OOB-LIC & SFT-DCMS-SINGLE & SFT-SDDC-SINGLE)
 6. O Supermicro