CBL-NTWK-0892-OPF30

Kabel Supermicro CBL-NTWK-0892-OPF30 Networking external 100GbE

Supermicro
CBL-NTWK-0892-OPF30

Netto: 1 598,08 zł

Brutto: 1 965,64 zł

Dostępność: PL: BrakNL: 14 szt. (dostawa od 4 do 10 dni roboczych)

Koszt dostawy: 19,00 zł netto (23,37 zł brutto)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.

Do koszyka
Oceń produkt:
Brak głosów.

Kluczowe cechy / Key features :

- Intel Omni-Path Active Fiber Cable
- QSFP28-MPO
- 3M

Opis produktu

Więcej informacji na stronie producenta

Producent Supermicro
SKU CBL-NTWK-0892-OPF30
Podstawowe informacje
Typ external
Kategoria Networking
Złącza #1 QSFP28
Złącza #2 QSFP28
Długość (cm) 300
Typ Ethernet (GbE) 100
Zastosowanie Networking

Błędy w opisie produktu? Daj nam znać.

Zapytaj o produkt

Link do tego produktu zostanie dołączony.