X13SAW-TLN4F
Producent: Supermicro
Numer części: X13SAW-TLN4F
ID produktu w magazynie: 1412543, 1412544
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Więcej informacji na stronie producenta
Link nie działa? Powiadom nas.
Zobacz alternatywy płyt głównych dla procesorów AMD i Intel na naszym blogu.
Zaloguj się aby dodać opinię.
Kluczowe cechy / Key features :
1. 14th/13th/12th Generation Intel® Core™ i9/i7/i5/i3/Pentium/Celeron Processor, Single Socket LGA-1700 supported, CPU TDP supports Up to 125W TDP
2. Intel® R680E
3. Up to 128GB Unbuffered ECC/non-ECC UDIMM, DDR5-4400MHz, in 4 DIMM slots
6. Intel® R680E Controller for 4 SATA3 (6 Gbps) ports; RAID 0,1,5,10
7. 2 Independent Display Ports (2 DP1.4)
8. Supports 12V DC power input
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU | MBD-X13SAW-TLN4F | ||||||||||
| Podstawowe informacje | |||||||||||
| Chipset | R680E | ||||||||||
| Format | Proprietary | ||||||||||
| Rozmiar | 8" x 13" | ||||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 2 | ||||||||||
| Procesor | |||||||||||
| Gniazdo CPU | LGA1700 | ||||||||||
| Rodzina CPU | 14th Generation Intel Core Processors | ||||||||||
| Wbudowany CPU | Nie | ||||||||||
| Max. CPU # | 1 | ||||||||||
| Kształt SNK | Standard | ||||||||||
| Pamięć systemowa | |||||||||||
| Maks. obsługiwana pojemność pamięci | 128 GB | ||||||||||
| Gniazda pamięci # | 4 | ||||||||||
| Obsługiwana korekcja pamięci | NON-ECC | ||||||||||
| Obsługiwany typ rozmiaru pamięci | DIMM | ||||||||||
| Obsługiwany typ pamięci | DDR5 | ||||||||||
| Wbudowane urządzenia | |||||||||||
| Obsługa SATA | Tak | ||||||||||
| Gniazda SATA # | 4 | ||||||||||
| Obsługa SAS | Nie | ||||||||||
| Obsługa NVMe | Nie | ||||||||||
| Obsługa M.2 | Tak | ||||||||||
| Gniazda M.2 # | 1 | ||||||||||
| NIC # | 4 | ||||||||||
| NIC chipset/typ |
| RAID sprzętowy | Nie | ||||||||||
| IPMI | Nie | ||||||||||
| VGA | Tak | ||||||||||
| Pozostałe | |||||||||||
| Obsługiwane RSC | N/D | ||||||||||
| Zastosowanie | High-efficiency, Cost-effective | ||||||||||
| Pobór mocy | 125 W | ||||||||||