SSG-6029P-E1CR12H
Serwer Supermicro SSG-6029P-E1CR12H Storage • 826BE1C4-R1K23LPB • X11DPH-T • 2U IPMI NVMe
Produkt może być dostępny wyłącznie w ramach integracji systemowej — prosimy o zapytanie.
Dostępność: EOL
Producent: Supermicro
Numer części: SSG-6029P-E1CR12H
ID produktu w magazynie: 291710
Wymiary opakowania (DxSxW): 88cm x 68cm x 29cm
UPC/EAN: 672042287468
HS: 8471 49 00 00
ECCN: 5A992C
Dostępność*: Na zamówienie (szacowany czas dostawy od 10 do 21 dni roboczych)
(orientacyjny koszt dostawy na terenie Polski)
Kluczowe cechy / Key features :
1. Dual socket P (LGA 3647) supports, Intel® Xeon® Scalable Processors, 3 UPI up to 10.4GT/s
2. Up to 2TB ECC 3DS LRDIMM, up to DDR4-2666MHz; 16 DIMM slots
3. 3 PCI-E 3.0 x16, 4 PCI-E 3.0 x8 (slot 2 & 3 occupied by controller and JBOD expansion port)
4. 12 Hot-swap 3.5" SAS3/SATA3 direct attached drive bays
5. Broadcom 3108 SAS3 AOC
6. 2x 10GBase-T LAN ports with Intel X722 + PHY Intel X557
7. Server remote management: IPMI 2.0 / KVM over LAN / Media over LAN
8. 3 Hot-swap 8cm redundant PWM fans
9. 1200W Redundant Power Supplies, Titanium Level (96%)
Opis produktu
Prosimy o ich weryfikację na stronie producenta klikając w ten link.
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU | SSG-6029P-E1CR12H | ||||||||||
| Podstawowe informacje | |||||||||||
| Zawartość zestawu Zobacz więcej, sekcja: Parts List - (Items Included) |
| Rodzaj zasilania | AC | ||||||||||
| Obsługa NVMe | Tak / Liczba gniazd: 2 | ||||||||||
| Obsługa NGSFF | Nie | ||||||||||
| Rodzina | Magazyn danych | ||||||||||
| Obudowa | |||||||||||
| Nazwa produktu | 826BE1C4-R1K23LPB | ||||||||||
| Rozmiar U | 2U | ||||||||||
| Gniazda rozszerzeń # | 7 | ||||||||||
| Obsługiwane formaty płyt głównych | ATX, E-ATX, EE-ATX | ||||||||||
| Obsługiwane rozmiary płyt głównych | 12" x 13", 12" x 10", 13.68" x 13" | ||||||||||
| Zasilacz | |||||||||||
| Zasilanie redundantne | Tak | ||||||||||
| Moc zasilacza | 1200 W | ||||||||||
| Typ zasilacza | AC | ||||||||||
| Dyski | |||||||||||
| Hot-Swap | Tak | ||||||||||
| Maks. liczba dysków # | 12 | ||||||||||
| Obsługa dysków 3,5" | Tak | ||||||||||
| Obsługa dysków 2,5" | Tak | ||||||||||
| Obsługa SATA | Tak | ||||||||||
| Obsługa SAS | Tak | ||||||||||
| Możliwość montażu napędu CD/DVD | Nie | ||||||||||
| Wymagany kontroler SAS | Nie | ||||||||||
| Pozostałe | |||||||||||
| Zastosowanie | High-efficiency | ||||||||||
| Płyta główna | |||||||||||
| Nazwa produktu | X11DPH-T | ||||||||||
| Chipset | C624 | ||||||||||
| Format | E-ATX | ||||||||||
| Rozmiar | 12" x 13" | ||||||||||
| Procesor | |||||||||||
| Gniazdo CPU | Socket P LGA3647 | ||||||||||
| Rodzina CPU | Intel Xeon Scalable LGA3647 | ||||||||||
| Wbudowany CPU | Nie | ||||||||||
| Max. CPU # | 2 | ||||||||||
| Kształt SNK | Narrow | ||||||||||
| Pamięć systemowa | |||||||||||
| Maks. obsługiwana pojemność pamięci | 2048 GB | ||||||||||
| Gniazda pamięci # | 16 | ||||||||||
| Obsługiwana korekcja pamięci | ER | ||||||||||
| Obsługiwany typ rozmiaru pamięci | DIMM | ||||||||||
| Obsługiwany typ pamięci | DDR4 | ||||||||||
| Wbudowane urządzenia | |||||||||||
| Gniazda SATA # | 10 | ||||||||||
| Obsługa SAS | Nie | ||||||||||
| NIC # | 2 | ||||||||||
| NIC chipset/typ |
| RAID sprzętowy | Nie | ||||||||||
| IPMI | Tak | ||||||||||
| VGA | Tak | ||||||||||
| Pozostałe | |||||||||||
| Obsługiwane RSC | N/D | ||||||||||
| Zastosowanie | Storage, High-efficiency, Cost-effective | ||||||||||
| Pobór mocy | 50 W | ||||||||||