Platforma Supermicro SYS-751GE-TNRT-NV1 chłodzona cieczą, dedykowana AI

| Nowości Supermicro

Platforma Supermicro SYS-751GE-TNRT-NV1 z chłodzeniem wodnym, dedykowana AI

SYS-751GE-TNRT-NV1

Platforma AI chłodzona cieczą

 1. Stacja robocza SYS-751GE-TNRT-NV1 to potężny i łatwy do wdrożenia system w formie Tower, zaprojektowany do uczenia głębokiego (Deep Learning) i nauki danych (Data Science).
 2. Niezwykle potężna, gotowa do pracy z oprogramowaniem NVIDIA AI Enterprise, niezwykle cicha. Gotowa do działania od razu po wyjęciu z pudełka!
 3. Zapewnia wydajność na poziomie serwerowym, ale w formie stacji roboczej (Workstation), nadający się do użytku w miejscach o ograniczonej przestrzeni bez specjalistycznego zasilania czy chłodzenia. Możesz ją umieścić gdziekolwiek
 4. Może pomóc skrócić czas wprowadzenia na rynek, dostarczając wysoko wydajne rozwiązanie do obliczeń związanych z sztuczną inteligencją, które może przetwarzać dane szybciej i dokładniej niż tradycyjne stacje robocze, które nie są w stanie obsługiwać układów GPU A100, jednocześnie zachowując niski poziom hałasu akustycznego.

Zespoły Data Science potrzebują dedykowanej platformy do sztucznej inteligencji (SI), która może być podłączona w dowolnym miejscu i jest w pełni zoptymalizowana pod kątem sprzętu i oprogramowania, aby zapewnić wymaganą wydajność.

Bariery Klientów:

 • Ograniczona Przestrzeń (Limited Space) - Tradycyjne wdrożenia Centrów Danych mogą być duże i kosztowne, co stanowi barierę dla małych zespołów lub osób, które mogą nie mieć fizycznej przestrzeni ani budżetu na dostosowanie takich systemów.
 • Złożoność (Complexity) - Konfiguracja i zarządzanie tradycyjnym wdrożeniem centrum danych może być skomplikowane i czasochłonne.
 • Wydajność (Performance) - Obciążenia związane z uczeniem głębokim (Deep learning) i nauką danych (Data Science) mogą być bardzo wymagające pod względem zasobów, a tradycyjne stacje robocze mogą nie posiadać wystarczających zdolności wydajnościowych.

Korzyści:

 1. Bezpieczeństwo fizyczne - System SYS-751GE-TNRT-NV1 został zaprojektowany do użytku na biurku i może być umieszczony w bezpiecznym miejscu, takim jak zamknięte biuro, aby zapobiec fizycznemu dostępowi nieupoważnionych użytkowników. Może to zapewnić dodatkową warstwę zabezpieczeń dla Twoich danych w porównaniu z systemem serwerowym, który może być umieszczony w mniej bezpiecznym środowisku, np. w centrum danych.
 2. Izolacja danych - Platforma SYS-751GE-TNRT-NV1 jest zwykle używana przez pojedynczych użytkowników lub małe zespoły, co oznacza, że dane przechowywane w systemie są odizolowane od innych użytkowników lub zespołów. To może pomóc w zapobieganiu wyciekom danych lub nieuprawnionemu dostępowi do Twoich danych.
 3. Lokalne przechowywanie - SYS-751GE-TNRT-NV1 obsługuje do 8 dysków U.2 NVMe, które mogą być zaszyfrowane w celu ochrony danych. To może pomóc zapewnić, że Twoje dane nie będą dostępne, jeśli system zostanie skradziony lub w inny sposób zagrożony.
 4. Bezpieczeństwo sieciowe - SYS-751GE-TNRT-NV1 może być podłączony do bezpiecznej sieci, która jest odizolowana od innych sieci, takich jak Internet. To może pomóc w zapobieganiu nieuprawnionemu dostępowi do Twoich danych przez sieć.

Cechy kluczowe:

Klienci docelowi:

 • AI Startupy: SYS-751GE-TNRT-NV1 to idealne rozwiązanie dla startupów, które potrzebują wydajnych obliczeń związanych z AI, ale mogą nie mieć miejsca ani zasobów na pełne wdrożenie centrum danych. SYS-751GE-TNRT-NV1 jest łatwy w wdrożeniu i może zapewnić znaczną moc obliczeniową dla różnych obciążeń związanych z AI.
 • Naukowcy Danych: Naukowcy danych, którzy pracują nad projektami związanymi z AI i uczeniem maszynowym, mogą skorzystać z wysokiej wydajności obliczeniowej SYS-751GE-TNRT-NV1. Platforma SYS-751GE-TNRT-NV1 może przyspieszyć proces pracy naukowca danych, umożliwiając szybsze eksperymentowanie oraz trening modeli.
 • Badacze: Badacze, którzy pracują nad projektami badawczymi związanymi z AI, mogą korzystać z SYS-751GE-TNRT-NV1, aby przyspieszyć swoją pracę. Wysoka wydajność obliczeniowa SYS-751GE-TNRT-NV1 może pomóc badaczom w przetwarzaniu i analizie dużych ilości danych szybciej, umożliwiając szybsze osiągnięcie wyników badań.
 • Programiści: Programiści, którzy tworzą aplikacje z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, mogą używać SYS-751GE-TNRT-NV1 do testowania i optymalizacji swoich aplikacji. SYS-751GE-TNRT-NV1 może zapewnić środowisko obliczeniowe o wysokiej wydajności do rozwoju aplikacji, umożliwiając szybsze iteracje i wdrożenia.
 • Akademia: Instytucje akademickie, które prowadzą kursy związane z AI i nauką danych, mogą używać SYS-751GE-TNRT-NV1 jako narzędzia dydaktycznego. SYS-751GE-TNRT-NV1 może zapewnić studentom dostęp do środowiska obliczeniowego o wysokiej wydajności do nauki i eksperymentowania.

Powiązane strony:

 1. Rozwiązania Supermicro dedykowane AI
 2. Sztuczna Inteligencja (AI) ChatGPT, Bing, Bard - część 1
 3. Sztuczna Inteligencja (AI) ChatGPT - część 2
 4. Sztuczna Inteligencja (AI) ChatGPT wtyczki - część 3
 5. Uniwersystet Tsukuba tworzy Pegasusa, Superkomputer AI z ogromną pamięcią zbudowany na platformie Supermicro SuperBlade
 6. NVidia L40S oraz lista kompatybilnych serwerów Supermicro